| Gabriela1Gbby a întrebat:

Am primit un card cadou Douglas și unul Zara și nu știu ce sumă au pe ele. Cum pot afla?

4 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

100000 de euro.
Apreciaza gestul.
Ce cap aveti...

| Violleta2022 a răspuns:

Poti suna prietenul care ti-a facut cadoul si-l poti intreba, ori mergi in magazin la Zara si Douglas, rugand vanzatorii sa scaneze cardul ca sa-ti suna ce suma au pe ele.

| Gabriela1Gbby explică (pentru Xpressurself):

Ce cap ai tu. Dacă vreau să îl folosesc trebuie să fac cumpărături de o sumă fixă, apoi cardul se restituie magazinului, iar dacă eu nu sunt ce sumă am acolo, produse in valoare de cât iau. În loc să faceți un bine, stați să comentați aiurea.

| dmz123 a răspuns:

Le verifici in magazin.