| Anamaria9916 a întrebat:

Hei TPU! Am primit acum un card cadou de la Media Galaxy. Suma e măricică. Ideea e că știu că nu pot să returnez cardul și să îl schimb pe bani cash. Știu totuși că pot returna produsele. Întrebarea mea este: Dacă cumpăr un produs pe cardul cadou și apoi îl returnez, cum voi primii banii? Tot pe card?

3 răspunsuri:
| CarmenCraciun a răspuns:

''Dacă cumpăr un produs pe cardul cadou și apoi îl returnez, cum voi primii banii?''
Tot pe card.

| LidiaDora a răspuns:

Intreaba-i pe ei. Mia bine vinzi cardul pe olx daca n-ai ce face cu el.

| leu98 a răspuns:

Bună! Da, tot pe card. Însă mai bine te-ai interesa dacă este posibil.