| anonim_4396 a întrebat:

Am rămas in pana de idei in legătura cu outfiturile. Voi (fete) cum v-ati imbraca la un botez care are loc in aer liber lângă o piscina?
Fără epica rochița cu sandale plsss.
Puteți sa-mi dati și link uri dacă vreti

Răspuns Câştigător
| Ali19 a răspuns:

Ai putea opta pentru ceva de genul 1):https://youtu.be/VfUA8aZhs9E
2):https://youtu.be/XtnHglVcTdI
3): https://youtu.be/T-oDjygreCc
Sper ca te ajută

17 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Tricou,pantaloni scurți, adidași.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Nu vr asa. vr puțin mai elegant dar nici sofisticat

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai rochie nu, pantaloni nu...

| Anuket a răspuns:

Sunt atâtea tipuri de rochii. Eu tot în rochie și sandale aș merge că oricum am și mi se par minunate. Dar poți purta o salopetă sau top și fustă.

| BumiWolfie15 a răspuns:

Eu nu m-aș îmbrăca nici cum pentru că nici măcar nu aș vrea să merg happy Îți dau o idee mai originală, dacă ești mai excentrică. Du-te îmbrăcată într-un costum de baie. Ca încălțăminte ia-ți niște pantofi cu toc (ca să fie mai elegant ). Accesorizată cu niște cercei supradimensionați și poate ceva de voal sau dantelat luat pe deasupra, ar arăta chiar bine. Coafura potrivită ținutei ar fi un coc messy. După ce se termină evenimentul direct ești pregătită pentru o baie în piscină.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În costum de baie, sau de scufundări marine, cu tălpi de înotat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Anuket):

Ma gândeam la top și fusta cu sandale. Dar efectiv sunt in pana de idei. Am obosit cu atâtea botezuri și nunți.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

laughing dar nu vom intra in apa

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru BumiWolfie15):

Asa as fi făcut dacă petrecerea asta era cu oameni mai tineri puținlaughing mi-a plăcut răspunsul tău

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ali19):

Multumeeeesc❤️

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am glumit.

| Elena1432567890875 a răspuns:

Pantaloni scurți eleganți și un top cu paiete...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Anuket):

Meeersi, îmi plac alea din mohito mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Elena1432567890875):

Hmm, da. Buna idee. Mersi mult

| Anuket a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu plăcere!