| cineva2012 a întrebat:

Am si eu niste curiozitatii: Voi ce preferati adidasi eleganti sau sport? Ce culoare? Va plac pantofii fara siret albastri? Dar ce blugi preferati, negri sau albastri?

Răspuns Câştigător
| demonangel24 a răspuns:

Adidasi sport negru cu portocaliu deschis niste blugi negri. Pantofi par ok.

7 răspunsuri:
| Kinus12 a răspuns:

Asta e a doua intrebare pe care ai adaugat-o azi!

| cineva2012 explică (pentru Kinus12):

Ce ai ma? Ai mancat stricat? care a doua?laughing Daca nu stii nu te baga aiurea

| bloodyhell a răspuns:

De astia port de obiceihttp://imagehost.vendio.com/......8g___1.JPG si imi plac foarte mult

| heise a răspuns:

Adidasi sport, nu conteaza culoarea (vechiul alb si negru inca mai functioneaza la mine), cu orice culoare la sireturi. Pantaloni largi, nu conteaza culoarea (dar inclin sa imi cumpar negri).

Răspuns utilizator avertizat
| Kinus12 a răspuns (pentru cineva2012):

Ce imi explici aici, vasole veerde?

| Alishia a răspuns:

Skateri,negri,nu,albastri