| maria_1641 a întrebat:

Credeti ca merge combinatia adidasi negri cu blugi albastri si uniforma?

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Totul e perfect dar...
doar de la talie in jos si de la talie in sus.

totusi cu unforma?thinking, dar cum vine sacoul de la uniforma?thinking, stramt sau lalait?thinking

Oricum merge combinatia daca blugii ar fi putin mai stramti iar sacoul de asemenea:-). Daca este vorba despre asa ceva, thumbs up, combinatia merge cu siguranta. In cazul in care te gandeai sa faci aceasta combinatie cu un sacou de la unforma lalait ( asa le fac majoritatea scolilor:@, nu e vina elevilor, ), mai bine renunta.

4 răspunsuri:
| DizzYuzzY a răspuns:

Acum depinde ce culoare are uniforma. Dar daca e un albastru mai inchis merge foarte binewinking dar sa ai si un tricou/camasa alba pe tinewinking si o sa arati superhappy

| aventador a răspuns:

Da,eu cred ca merge

| Ralu_7453 a răspuns:

Adidasi negri si blugi ablastrii sigur ca merge, fiindca negru se potriveste cu orice si blugii se pot adapta oricarei tinute si la tocuri, si la balerini si la adidasi. Cu uniforma...nu stiu ce sa zic, depinde si cum este uniforma, te-as sfatui mai bine sa iei cu balerini sau pantofi.

| Adidasi_7819 a răspuns:

Eu cred ca ar merge cu o pereche de ghetute adidas adihoop de pe http://www.marfaoriginala.ro