| cineva2012 a întrebat:

Am si eu niste curiozitatii: Voi ce preferati adidasi eleganti sau sport? Ce culoare? Va plac pantofii fara siret albastri? Dar ce blugi preferati, negri sau albastri?

Răspuns Câştigător
| demonangel24 a răspuns:

Adidasi sport negru cu portocaliu deschis niste blugi negri. Pantofi par ok.

7 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

De astia port de obiceihttp://imagehost.vendio.com/......8g___1.JPG si imi plac foarte mult

Răspuns utilizator avertizat
| heise a răspuns:

Adidasi sport, nu conteaza culoarea (vechiul alb si negru inca mai functioneaza la mine), cu orice culoare la sireturi. Pantaloni largi, nu conteaza culoarea (dar inclin sa imi cumpar negri).

| Kinus12 a răspuns:

Asta e a doua intrebare pe care ai adaugat-o azi!

| cineva2012 explică (pentru Kinus12):

Ce ai ma? Ai mancat stricat? care a doua?laughing Daca nu stii nu te baga aiurea

| Kinus12 a răspuns (pentru cineva2012):

Ce imi explici aici, vasole veerde?

| Alishia a răspuns:

Skateri,negri,nu,albastri