| heAdgN a întrebat:

Am si eu o intrebare.
A comandat cineva de pe site-ul asta http://www.aliexpress.com?
Este de incredere?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Da pare inregula, ca sa poti deosebi site-urile de incredere fata de cele de neincredere), trebuie sa te duci in subsolul paginii lor, iar acolo daca gasesti detalii despre firma, parteneriate, certificate, etc si atunci poti avea certitudinea ca-i un site bun si de incredere.Succes!

| heAdgN explică (pentru daassh):

Deci sunt de incredere?

| daassh a răspuns (pentru heAdgN):

Da, cum am spus, par in regula, acuma ai sa vezi cand primesti coletul.Succes!