Elianna
| Elianna a întrebat:

Am trait s-o vad si pe asta! La un post de TV local arata ca s-a deschis programul rabla la...adidasi! In unele magazine iti lasi papucii vechi si poti cumpara altii noi cu o reducere (n-am apucat sa vad cat!). Asa ca...vizitati orasul meu big grin, (nu spun care, ca sa nu fie puhoi de oameni!).

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

laughing o strategie de marketing haioasa. E mai mare impactul decat simpla si banala reducere afisata in orice vitrina. Desi nu vreau sa ma gandesc cum miroase in magazinul ala. Ar fi interesant un centru de colectare laughing

3 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Stiu, eu am vazut la blugi, lasa-i o pereche de blugi vechi si primeai o reducere de 100 de lei la cumpararea altei perechi de blugi. Dar blugii erau in jur de 300-400de lei.

| Lora_6439 a răspuns:

laughing Exista asta si la televizoare si la calculatoare. Fratele meu a dat un tv alb-negru si i-au facut reducere la o plasma. Cu papucii n-am mai auzit dar suna interesant laughing

| want2bMajestic a răspuns:

Macar asa scapam si noi de deseuriwinking