| ElenaSA a întrebat:

Mai exista magazine cu programul de cumparare a unui frigider nou cu mica reducere daca il predai pe cel vechi?

2 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

Intereseaza-te pe la Flanco sau Altex ca in general au oferte de-astea thinking Si daca nu au momentan, mai poti astepta putin pana apare o alta oferta de genul pentru ca chestile astea scot profit

| superpret a răspuns:

Parca Altex, dar iti da o reducere de 100 lei iar daca vinzi frigiderul la fier vechi iei mai mult!