| paulp a întrebat:

Am un card Visa Electron de la BT inregistrat pe paypal.com, insa cand dau pe "Link and confirm my debit or credit card" imi zice asa: "We were unable to verify this card." Toate datele sunt 100% corect introduse.
1. sa fie cardul de vina - sa nu fie ok (cu toate ca eu stiu ca Visa Electron e bun la plati online)?
2. fara acest pas ("Link and confirm my debit or credit card") nu o sa pot sa comand de pe eBay?
Multumesc.

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Posibil sa trebuiasca sa iti activeze la banca platile online/ceva. Ia si intreaba. Ai dreptate, cu VISA Electron ar trebui sa te poti da bine mersi pe PayPal.