| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mi pot inscrie cardul pe paypal? acesta e mesajul care imi apare We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card.(toate datele sunt introduse corect si nici alt card n am ca sa ma joc cu ele). dupa operatiunea asta ar trebui sa mi ia un euro jumatate de pe el si sa ma duc dupa extrasul de card. dar el nu vrea sa ia banutii crying

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Despre ce card e vorba?

| SunnyDay88 a răspuns (pentru KodrutZ):

Un card la transilvania, intre timp am rezolvat problema. desi e card visa electron si i am zis aleia ca il vreau pentru a face plati online si cont paypal eu nu aveam activata vizibilitatea la card pe net.

| KodrutZ a răspuns (pentru SunnyDay88):

Hmm, ce prostie. In mod normal ar fi trebuit sa mearga din prima, mai ales ca zici ca e VE. Sper ca nu te-a pus sa activezi prostia aia de 3D secure...

| SunnyDay88 a răspuns:

Ce marinimos esti tu! dar nu merci!