| Mayy a întrebat:

Daca am un card de debit Visa Electron. pot sa-mi pun eu bani pe el?
pentru ca vreau sa mi activez Paypal si imi da eroarea :

" We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card. "
Imi apare asa pentru ca din cate tin minte ultima data cand am verificat soldul, nu mai aveam bani pe card. e posibil de aia sa mi apara eroarea asta?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

De obicei paypal are probleme cu nele vis aelectron, incearca cu un mastercard, eu asa l-am activat.Si cand scoti, scoate pe visa.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca iti poti pune, du-te la o unitate a bancii de la care ai cardul si depune suma pe care o vrei. Nu ma pricep la paypal, dar se poate ca eroare sa fie din cauza lipsei de bani. Succes si numai bine!

| bbr91 a răspuns:

Trebuie sa ai bani pe contul la care este atasat cardul evident. De asemenea, la unele banci trebuie sa activezi cardul pentru folosirea pe internet. Asta se face prin completarea unei cereri la o sucursala a bancii. Visa Electron e cardul perfect pentru PayPal. Poti sa si platesti cu el, si sa si extragi de pe PayPal.