| Corinne a întrebat:

Am vazut la Avon apa de toaleta Individual Blue pentru barbati. Mie mi`l place cat de cat. Voi ce parere aveti?
Am nevoie pentru un cadou big grin ar fi o idee buna?batting eyelashes
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ratuska a răspuns:

E o idee f buna eu i-am luat sotului meu si ii place.

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Merge, problema e daca si celui caruia ii faci cadoul este pe aceeasi lungime de unda

| glitt3r a răspuns:

Eu l-am luat pentru tata. A spus ca ii place si ca mai vrea daca se consumalaughing

| DeeDee007 a răspuns:

Miroase destul de bine. dar depinde si de gusturile celui care il cumperi :d

| flavius1921 a răspuns:

Incearca paco rabanne 1 million sigur o sa-i placa big grin

| undercovergirl a răspuns:

Daca il cumperi pentru o persoana la care tii sfatul meu este sa renunti din start. Pe langa faptul ca miroase a unul ieftin nici nu tine foarte mult ( maxim 2h ).

| joanna_1070 a răspuns:

De acord cu ananonymousgirl. Iti recomand Full Speed :X