| GiiaaBăă a întrebat:

Am vazut reclama la tv cu un joc numit my life, o consola pentru fete, si tata vrea sa mi-a ia de craciun, dar nu stiu unde se gaseste. mi se pare ca la noriel in sun plaza dar vreau sa citesc raspunsurile voastre. plizz

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De care e? ca acesta? http://www.bestkids.ro/p-4030-joc-electronic-my-life.aspx

7 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

Eu zic sa nu ti-o iei daca nu o are si o prietena ca sa jucati impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa mi-o cumpar dar aceeasi intrebare :unde se gaseste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gia sper sa ai noroc!

| GiiaaBăă explică:

La tv la reclama, a dat un joc electronic roz, numit My Life. recalama ia cu cantecul ala: la scoala, timpul trece cu my life, facem cumparaturi cu my life,,,,, sti tu, ce nai vazut reclama? imi place multt as da orice sa o am, dar mi-a cumpara tati... cred...

| GiiaaBăă explică:

Da, raspuns anonim! acela este

| Piersii a răspuns:

Se gaseau in Carefurre, Selgros si Noriel, dar s-au vandut toate... Daca tatal tau ti l-a cumparat deja, esti norocoasa! Sarbatori fericite!

| CherryPau a răspuns:

Stiu despre ce joc vorbesti si eu il vreau, si o sa-il am pentru ca tata atunci cand o sa primeasca marfa mi-a comanda pe internet! De ce n-o comandati si voi pe internet