| bibi99p3ty a întrebat:

Ce ati vrea sa primiti de Craciun...stiu ca ati spune" nu te intereseaza" dar char vreau sa vad raspunsurile voastre...deci scrieti-le. Dau fundita la cele mai dragute dorintze

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

•Petreceri love strucklove strucklove struck
Telefon nou de preferat cel cu tastatură querty
Calculator nou de preferat laptop big grin
Haineee!

| GregHouse a răspuns:

Sanatate si bani.

Dar dac-ar fi cum vreau eu:
1. Sanatate si bani.
2. Carti, multe carti. Orice gen. Mai putin carti pentru adolescente indragostite, ma dezgusta optimismul acela siropos.
3. O chitara electrica, tata! Aveam in plan sa-mi iau una de Craciun, dar ar trebui sa ma las cu totul de scoala daca as face-o. Asa ca am zis sa ramana la vara, dupa olimpiade si testele finale.

| aleally98 a răspuns:

De Craciun imi doresc numai sa fiu alaturi de parintii mei.