| bzuzica a întrebat:

Am vorbit cu cineva sa ii trimit un colet cu o aripa de masina prin fan curier cu rambursul find de 70 lei iar transportul sa il plateasca el, au trecut 3 zile am fost la cei de la sediul de la mine si mi-a zis ca e la sediu in orasul respectivului si ca nu a fost ridicata de la sediul, tare imi e teama ca nesimtitul numai vrea aripa si a lasat vorba ca o va ridica din sediul fan curier, acuma astept sa vina aripa inapoi la mine in oras si nu as vrea sa o iau inapoi deoarece ma costa cam 70 lei transportul pentru a ca fost plimbata aiurea din cauza nesimtitului aluia, are ceva daca nu vreau sa mai ridifc coletul de la fan curier care l-am trimis?

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Nu ai ce sa faci. O sa se intoarca la tine daca nu il ridica si platesti drumurile. Asa se intampla si cu posta.