| eusuntcipi a întrebat:

As dori sa trimit un colet din judetul Alba in Bacau. A mai trimis cineva? Cum functioneaza asta? M-am uitat peste site-ul Urgent Cargus si am aflat costurile, insa nu stiu cum e mai exact. Iti vine curierul si iti ridica coletul? Cu rambursul cum e? Vreau sa trimit un telefon cuiva insa acea persoana sa plateasca doar transportul. Si in cat timp ajunge?

1 răspuns:
| kevin9 a răspuns:

Da vine acasa si iti ridica coletul. Cam in 2, 3 zile depinde ce optiune alegi