| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Am vrut sa comand niste chestii de pe cel.ro, iar la la status comanda am observat ca scria: comand anulata. Eu nu tin minte sa anulez nicio comanda, asa ca am dat comanda din nou la aceleasi produse. Intrebarea este, am procedat corect? Sa nu cumva sa ma trezesc la usa cu ambele comenzi

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mai bine sunai și tu la call center înainte să faci asta?!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si e ce nu-i suni?
Tel. 021 9196
Disponibil in toate retelele (tarif normal)

Apelabil din orice retea, din tara si din strainatate (tarif normal)

Program call center
Luni - Vineri: 08:00 – 21:00

Sambata: 08:00 – 17:00

Duminica: Indisponibil

| EusuntAnonima2 a răspuns:

Daca scrie că este anulată, este anulată si nu cred ca se mai pună.
Si chiar dacă nu, probabil te vor suna si te vor întreba. Iar daca iti ajung ambele colete, explici că tu ai finalizat doar o comandă căci prima a fost anulată.