| Gohel a întrebat:

Are cineva o consola de jocuri la prețul sub 150 de lei?
funda la cea mai buna consola si cel mai bun preț

Răspuns Câştigător
| Kinus12 a răspuns:

Salut
Încearcă dacă doreşti
https://www.okazii.ro/consola-ps2-fat-playstation-2-a184140669
Acolo primeşti detalii.Nu e a mea consola şi nici nu îl cunosc pe expeditor dar dacă te interesează ia legătura cu dumnealui
Îţi spun opinia mea:daca ar fi să aştept încă 2 ani pentru o consolă dorită(şi nouă), indiferent cum aş sta financiar aş avea răbdare-dar asta e la alegerea ta
Sper că ţi-am fost de ajutor! :)
Cuplăcere :)

2 răspunsuri:
| Cristian_Ciky_1997 a răspuns:

Incearca pe OLX / La Jumate.ro / nu aici

| Gonrax a răspuns:

Ce consolă vrei tu la prețul ăla? Cred că nici PS1 nu găsești.