| ✿puffa✿ a întrebat:

Are cineva postere sau alte materiale cu:lady gaga/britney spears? Ofer postere(la schimb evident) cu:tokio hotel, paramore, justin bieber, miley cyrus, anahi(doar1 mare). As vrea ca cei interesati sa fie din bucuresti.happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey lume... ofer postere(si straine) cu o multzime de artisti in schimbul celor cu Justin Bieber! :*batting eyelashes cine e interesat add me : ell_coolgirl

7 răspunsuri:
| pitikaaaa a răspuns:

EUUUU
am postere cu lady gaga
si mie imi place ffffmult
insa pot renunta la cateva
pentru unele noi cu Tokio Hotel
da add
threeathreea

| deyotsa a răspuns:

AM multe postere cu Gaga...si Bitney Spears.winking...Multe
. Si vreau la Schimb cu Justin Bieber.
Add me motdeea@yahoo.com
Le trimit prin postawinking

| Roxxu13 a răspuns:

Nu nu am:d

| miyavi7 a răspuns:

Am o colectie mare britney si ceva gaga
japonia7@yahoo.com

| miyavi7 a răspuns:

Am postere britney si lady gaga. daca imi dai o adresa de mail pot trimite imagini cu posterele pe care le am. japonia7@yahoo.com

| 1234567890_7534 a răspuns:

Am eu cu lady gaga.si vreau la schimb cu justin...add...lorena_loren_97

| alexandra_7704 a răspuns:

Eu am cu Britney Spears

si vreau unu cu Justin Bieberlove struck

da add: alexandra_catalina_10