| LauncherS a întrebat:

Are cineva un capodastru pentru chitara acustica de vanzare? Sau stie cineva daca este un magazin de muzica in Targu Mures? Daca il comand de pe net trebuie sa platesc transportul...nu sunt si fara plata transportului?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

E na, transportul ala e moca! Cineva munceste ca sa ajunga acel lucru in posesia ta!

| LauncherS explică (pentru K0sti):

So what?! De aceea am intrebat daca exista magazin de muzica, nu vreau sa platesc doua capodastre in loc de unul laughing