| bebediana a întrebat:

As dori sa achizitionez un ceas de dama pana in 1000 de lei...ce firme mi-ati recomanda?

6 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Casio

| lorypoly a răspuns:

Eu ti-as recomanda Tissot

| LunaPlina a răspuns:

Pe bfaishon gasesti ceasuri foarte faine si supper ieftine. daca vrei un ceas mai scump sau de firma iti sugerez zara sau bershka happy funda:?:*

| thevampirediaries5 a răspuns:

Guess este mai putin de 1000 de lei dar este o firma care face niste ceasuri fff frumoase.

| EmmyEmmy a răspuns:

Ceasuri foarte elegante si la preturi foarte avantajoase si de buna calitate gasesc la Fossil...sigur o sa-ti placa cevawinking