| bogdan1430 a întrebat:

As dori sa achizitionez un telefon pana in 500 de ron. Imi puteti recomanda niste modele?
Va multumesc

3 răspunsuri:
| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Gasesti pe Emag multe modele.

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Poti sa gasesti si un iphone 4de 16 gb pe la 5 mil,, sau un iphone 3gs, 32gb,
cu wp,, ar fi doar sh lumia 520, 710 ori cu android sunt o gramada, Samsung galaxy chat, ace, y, y pro, young, Allview a4all, a5mini, LG l4, l3, l1, HTC wildfire,,,,,,,,,,
iti recomand sa te uiti e cel.ro sunt mai ieftine decat pe eMAG

| Marianul a răspuns:

Intra pe quickmobile.ro... au o gramada de modele la pretul ala. sunt convins ca-ti gasesti ceva