| AdrianCXD a întrebat:

As dori sa achizitionez un produs de pe okazii, dar am niste nelamuriri intrucat nu am mai folosit acest site. Cum se realizeaza tranzactiile? Sa presupunem ca vreau sa achizitionez produsul acesta:
http://www.okazii.ro/......a120913733
Daca selectez optiunea cumpara acum, este ca si cum voi licita pentru produs si va fi livrat peste perioada mentionata la sectiunea "timp ramas", sau va fi livrat direct?

2 răspunsuri:
| TheSmith a răspuns:

Iti recomand doar daca iti trimite produsul prin curier, cu posibilitatea verificarii produsului! NU TE RISCA ALTFEL!

| Lapusneanu a răspuns:

Daca dai cumpara acum va fi livrat intr-o zi lucratoare cum scrie in anunt. Asta daca ai trecut numele tau complet, adresa si un numar de telefon atunci cand ti-ai facut contul. Daca nu, vei primi un email cu nr de telefon al vanzatorului si emailul. Il suni si ii dai adresa si numele tau. Vezi ca zilele astea firmele de curierat au program special.