| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
cum pot licita un produs pe okazii?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-ai*...se autocorecteaza

| iInfinityDarkness a răspuns:

Aici gasesti tot ce te intereseaza: http://www.okazii.ro/ajutor/termeni-conditii-utilizare.html. Succes!

| anonim_4396 explică (pentru iInfinityDarkness):

Eroare de server, in fine. Ar fi mai simplu daca m-au ghida, m-a dus capu' sa le caut pe site, dar acel buton : Liciteaza eu nu il gasesc. Poate o fi cine stie.

| Okaziiro a răspuns:

Buna ziua,

Pentru a cumpara produse de pe site-ul nostru sau pentru a discuta detalii cu un anumit vanzator, este necesar sa va inregistrati pe Okazii.ro. http://www.okazii.ro/cont/creare/

Dupa crearea contului, in pagina produsului pe care il doriti veti avea optiunea "Cumpara acum" sau "Liciteaza" pentru a plasa o comanda sau o oferta de cumparare. De asemenea, va exista si optiunea "Trimite un mesaj vanzatorului" pentru a solicita mai multe detalii despre produs.

Recomandam tuturor utilizatorilor sa aleaga produsele marcate cu Garantia de Livrare sau, in cazul in care acestea nu fac parte din program, sa solicite vanzătorului Garantia de Livrare. Acest serviciu este gratuit, se activeaza instant pentru vanzatorii Okazii.ro si ii asigura pe cumparatori de primirea produsului corespunzator sau de returul sumei de bani achitata.

De asemenea, puteti plasa comanda dumneavoastra si telefonic la numarul 0374187888 de luni pana sambata intre orele 9:00- 21:00.

In cazul in care doriti asistenta in activitatea pe site sau daca aveti nelamuriri, va puteti adresa si colegilor din cadrul echipei de Asistenta Clienti Okazii.ro pe adresa suport@okazii.ro sau la numarul de telefon 0374652944.

O zi frumoasa,
Okazii.ro