| MihaiNicolae1246 a întrebat:

As dori sa comand de pe eMAG dar se poate sa il livreze la posta nu la eazybox?
Pentru ca o sa fiu plecat si nu pot sa il preiau de la curier.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Comanda la adresa unei rude, vecin, prieten, de incredere, la cine este acasa toata ziua cineva.
Discuta cu persoana respectiva, lasa-i banii si iti va pastra pachetul pana la venirea ta.

| darrio2007 a răspuns:

Daca e la easybox nu ai treaba cu un curier. Card pentru plata sa ai. Nu cred ca ei livreaza la postă dar vezi ce optiuni ai cand faci comanda. Eu prefer la easybox, am unul in piata de langa mine.

| Mirel4412 a răspuns:

Ai optiune la livrare sa alegi posta, dar evident ca nu poti sa iti comanzi o trotineta sa zicem prin posta. Doar produsele mici si care sunt vandute de eMAG stiu ca se livreaza asa.