| Alexidldvdje a întrebat:

Salut TPU!
Se poate anula o comanda pe eMAG?
Ce se intampla cu coletul daca nu e ridicat de la eazybox?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se face retur automat. Depinde cum ai ales modul de plata ca sa ti se returneze banii. Daca ai ales plata cu cardul direct la easybox nu pierzi nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Intai contactezi eMag-ul si vorbesti cu ei, ca doar ei iti pot spune ce trebuie sa faci ca sa anulezi un coleg in diverse etape ale livrarii lui.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu ridici coletul de la easybox se face retur automat

Răspuns utilizator avertizat
| sweetys a răspuns:

Se poate anula comanda de la detalii comenzi din contul tau sau telefonic(daca nu ai ce face cu timpul tau). Daca nu este ridicata in termen de 36 sau 48 ore(nu mai tin minte) se da returautomat.