| popescudorinel a întrebat:

As dori sa cumpar un aparat foto bunicel... ce imi recomandati?

7 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Ai si un buget maxim?

| SmRpT a răspuns:

Iti vand eu unu Benq, camera 16 megapixeli, 21x zoom, acumulatori, incarcator, card de 4 gb..cumparat in decembrie... daca vrei pmwinking

| lucifer636 a răspuns:

Eu am luat un Fujifilm si sunt multumit de el, a costat 300 ron

| SerendipityBracelet a răspuns:

Nikon dslr sau daca nu dispui de un buget mare, tot Nikon compact

| andreea15121 a răspuns:

Buna! Eu ti-as recomanda un aparat foto Nikon. Si eu am tot Nikon si este extrem de bun!