| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a întrebat:

As dori sa cumpar un xbox one de la eMAG in rate, cum fac sa am acel card si trebuie sa platesc ceva pentru el in fiecare luna(card) sau eu doar imi iau in rate fara sa dau altceva pentru card? Vreau sa-mi explicati cum sta treaba, las si un link: https://www.emag.ro/......i-de-plata cel mai bun raspuns si cel mai concret are funda!

Răspuns Câştigător
| DmcStefan a răspuns:

Salut. cardul se face pe baza edeverintei de salariu si unui buletin. totusi, nu iti recomand sa iei in rate