| CAMELEON07 a întrebat:

As dori si eu o lista cu magazinele din romania, unde pot gasi sisteme home cinema, sisteme audio.(dar nu online)Exbig grinomo, Altex, etc.

Răspuns Câştigător
| Dan_6508 a răspuns:

Nu iti recomand sa iti iei vreun produc electronic de la domo altex cau cora carrefour.

cele mai bune magazine sunt cele online. Poti face comanda sa ti se aduca comanda acasa sau sa te duci direct la showroom sa ridici de acolo comanda.

www.emag.ro
www.pcgarage.ro

Iti recomand aceste doua siteri.Pentru a afla unde e showroomu dai clock pe contact.

Salut!;)

2 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Flanco, Dedeman

| pitz1rullz a răspuns:

Incearca la e-mag...acolo sunt si ieftinehappysi bunehappy.