| Giula a întrebat:

As dori un site de jucarii pe care as putea comanda ursuleti polari de plus sa fie foarte dragalasi, am incercat sa caut insa nimic poate ma ajutati! Cel care gaseste un site cu acest ursulet polar foarte dragalas va prima FUNDITA!

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
Uite o tona de situri de jucarii, toate cu formular de cautare, scrii polar acolo si vezi daca au.
http://reduc.ro/magazine-online-jucarii/
Bafta

| Giula explică (pentru CataC):

Eu am cerut un site pe care voi gasi sigur un urs polar de plus NU POATE VOI GASI!, eu iti multumesc oricum!

| CataC a răspuns (pentru Giula):

happy N-am nici timpul nici interesul sa caut ursi polari pe situri. Daca efortul e prea mare imi cer scuze, n-am luat acest factor in considerare.
O seara frumoasa