| GabrielaCostea a întrebat:

As vrea o lista cu bauturi alcoolice pentru majorat, care sunt si bune pentru fete.

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Mie imi place Bacardi Breezer de portocala si lamaie verde. Mai imi place Campari Orange.

| IrinaAndreea a răspuns:

Incearca lichior Angelli Cherry, Wembley Dry Gin + apa tonica, Martini + masline verzi. laughing

La capitolul bere, mie imi place foarte mult Ciuc Radler si Bergenbier Fresh Lemon.

| camyeu a răspuns:

Cand am avut si eu majoratul am luat j b, jack daniels, sange de taur.