| G0AHEAD a întrebat:

Hey, trebuie sa organizez o zi de nastere (majorat) imi trebuie bauturi alcoolice dar nu stiu ce anume te imbata; as vrea sa combin anumite lucruri dar nu stiu ce, ma-ti putea ajuta sau sa-ti spuneti bauturi care ati baut si voi si abia daca va tineati pe picioare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paaai eu zic sa ai niste sampanie, niste whisky, tequila, gin, vodka love struck. Cam astea sunt bauturile foarte tari dar si care le plac tinerilor. Fuuuunda; o3?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Uite aici ceva,
http://www.the-store.ro/Party/Bauturi%20pentru%20majorat.html
Distracţie plăcută!
Te pup!