| Strepix a întrebat:

As vrea sa cumpar doua inele, unul pentru mine, iar altul pentru iubita mea. (ca si cum am fi logoditi). As dori si eu un site unde pot comanda inele la preturi acceptabile.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Lightinthebox, cum spune si Dorikat. Eu si iubitul meu de acolo ne-am comandat. Ce-i drept, nu a venit foarte rapid dar inelele sunt de calitate. A doua varianta ar fi sa va uitati prin magazine si daca va plac pietre semipretioase, puteti sa gasiti inele la standurile din hipermarketuri unde sa vad pietricele. Si de acolo avem si sa stii ca sunt o optiune mult mai buna decat aur/argint. :p