| sakura a întrebat:

As vrea sa cumpar un kimono japonez... daca stiti vreun site unde se gasesc pana in 100 sau 150 de ron...pls spuneti-mi si mie!big grinbig grin

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Am incercat sa caut dar nu am gasit pe niciun site....eu zic sa mergi la tine in oras pe la second hand'uri....am gasit un kimono cu 45 lei superb si cu siguranta gasesti acolo big grin

9 răspunsuri:
| Steff_7182 a răspuns:

Salut!
www.budobest.ro este cel mai bun site(si singurul daca nu ma insel:P) de acest gen. O sa gasesti sigur kimono-ul pe care il vrei, deoarece au o gama variata de produse, pentru aproape toate, daca nu toate, stilurile de arte martiale.Si daca ai kimono, nu-l poti purta fara centura(asta daca nu ai una).
Oss.

| Steff_7182 a răspuns:

Scuze dar am scris site-ul gresit:)..site-ul corect este www.budobest.eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu, din japonia, firma Dan Rho id: beargrylls59@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.shapeart.ro
Realizeaza la comanda kimonouri japoneze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu la 130 de ron de la adidas vreo 5 bucatiwinking nr de tel 0741 933 249

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este sa nu iti cumperi din SH (second hand) pentru ca daca chiar iti place si doresti sa practici karate-ul merita sa iti cumperi de la inceput ceva de calitate, doar daca nu esti sigur ca te vei tine de acest arta. Iti recomand daca vrei calitate sa cumperi un KAMIKAZE. Spor iti doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti vand eu un kimono dar depinde de ce varasta vrei... baga id-ul meu:deny_stoica

| Nicoleta_Cristea_1983 a răspuns:

0754670305 Detin 3 de vanzare. happy