| deleu123 a întrebat:

As vrea sa fac o comanda din SUA la SUPRAfootwear si as dori sa stiu daca se mai plateste o taxa in plus pentru transport.Din cate am vazut in SUA nu se plateste taxa daca cumperi de 50$ as dori sa stiu daca asta se aplica si pentru statele Europene si daca nu cat as plati in plus pentru un produs? Si as dori sa stiu daca trebuie sa platesc cu cardul sau ramburs? Plz raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| ElizzaTPU a răspuns:

Salut!
Cred ca acum cateva luni in urma am facut o comanda pe victoria secret de $129.00 si transportul ma costat 39$
Am avut 6 produse si am platit cu cardul pe site-ul lor.M-au sunat din Bucuresti si mi-au spsu ca mai am de platit taxele vamale in jur de 130 RON. Coletul mi-a fost livrat acasa prin Ups in 5 zile lucratoare.
PS: Sigur trebuie sa paltesti cu cardul inainte, nu cred ca trimit ei ramburs.
Bafta!

2 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

In primul rand fa-ti cont pe site-ul lor si vezi daca trimit in Romania happy

| Cel_Rau_Ion_1984 a răspuns:

Trebuie sa ai si card de sua deasmenea
http://share.payoneer-affiliates.com/a/clk/VlYhR