| SweetGirl1303 a întrebat:

Heii TPU, a comandat cineva dupa MiniInTheBox? Am observat ca se plateste doar cu cardul, si nu as vrea sa-mi iau vreo teapa ceva, daca ati comandat,dupa ce platesc comanda online si odata ajunsa la posta mai trebuie sa platesc vreo taxa ceva? Vreau sa raspundeti din propriile cunostinte si experiente, multumesc! happy

1 răspuns:
| AlexandraAle0125 a răspuns:

Eu personal nu ti-as recomanda sa cumperi de acolo. Am avut o prietena care si-a luat un fel de teapa, adica produsul era cu totul diferit fata de ce a comandat ea. Nu stiu cum a facut exact cu plata dar sfatul meu ar fi sa nu cumperi ca sa nu cumva sa iti iei vreo teapa. Dar faci ce vrei, a fost doar un sfat. Succes!