| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-i iau un cadou prietenului meu, nu ceva foarte scump, dar pe care sa-l pastreze mult timp. Ma gandeam la un lant sau bratara, dar nu poarta. Ce imi recomandati?

5 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Bună. Un lanț și o brățară ar fi perfect. Nu poartă pentru că nu are. Nu cred că nu ar purta dacă e de la tine.

| Okami23 a răspuns:

Un ceas

Răspuns utilizator avertizat
| Cristina_Stefan_1980 a răspuns:

Buna! Daca zici ca nu poarta lanturi sau bratari, poti sa-i iei un ceas, dar poate ca nici d-asta nu poarta. Poate o jacheta sau un set de parfumuri de la nivea for men sau dragut ar fi o perna cu poza lui. Sper ca te-am ajutat, nici eu nu ma prea pricep la cadouri pentru baieti.Succes in gasirea cadoului perfect!

| Anonimacuprobleme a răspuns:

Un tricou, un portofel sau un breloc jumatate tu jumatate el pe care sa scrie la tine te si la iel iubesc sau invers :* sper ca te-am ajutat!