| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii iau iubitului meu de ziua lui? (face 20 de ani)

P.S : Nu poarta lant,ceas, bratara. happy

6 răspunsuri:
| Printzess a răspuns:

Eu zic sa scoti o poza cu voi 2:d si s`o pui intr.o ramablushing eu asa am facut cuiva si i`a placut

si poza s.o scoti e 1-2lei si rama am gasit p l bazare d.astea la 4-5 lei:p:d

sper ca te.am ajutat:*

| aleale99 a răspuns:

Ce zici de un tricou? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| razvi99 a răspuns:

O camasa sau o cravata sau un ceas scump

| AnduuKkiss a răspuns:

Nu stiu. intreaba-l ce si-ar dorii sau ce ii lipseste. daca nu vrei sa te dai de gol ca ii cumperi un cadou roaga un prieten sau o prietena sa il intrebe pentru tine. dar ca exemplu de cadou ti-as da : un accesoriu de tel, un album sau o poza ceva romatic cu voi 2 sau nu stiu ceva in stilul lui. sau un cadou personalizat. funda?