| Yasemyn a întrebat:

Hey,se apropie cu pasi repezi ziua prietenului meu si nu prea am nici o idee pentru un cadou...

Vreau sa va precizez ca i-am luat deja ceasuri,lant,bratara,camasa,parfumuri,aftershave...

Eu ma gandeam sa iau o poza cu noi doi si sa o inramez,dar parca este prea putin...

Intrebarea este,ce as mai putea pune pe langa poza? Sau ce mi-ati sugera voi pentru un cadou...

Va multumesc, si nu vreau jigniri... Precizez ca vorbesc cu el de 4ani jumatate(daca va ajuta cu ceva.)

Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| alinushlally a răspuns:

Din punctul meu de vedere cadourile costitisoare sunt mai putin apreciate decat cele create de tine insati. Eu personal i-as cumpara ceva iubitului meu [tot personalizate i-am luat si eu de ziua lui] dar mi s-ar parea prea putin. Asa ca as face ceva creat de mine. Poti scrie intr-un caiet toate emotiile pe care le-ai trait cu el, cum te-ai simtit cand l-ai cunoscut etc. Poti scrie 100 de motive pentru care esti acum langa el, poti sa-i faci ceva simplu la care nu s-ar fi asteptat. ceva care sa fie creat de tine. Sau sa-i duci un bilet misterios in care discuta "continutul" cu prietenul tau. iti pot da idei big grin. "Cu ce drept imi deschizi filele, mai baiete? stai stai! Nu-mi tranti filele pe/in dulap asa cum fac toti. Eu nu sunt toti! sunt continutul acestui caiet. Sa-ti povestesc cum am ajuns la tine. Cineva m-a luat de pe dulap [eu credeam ca ma va trimite in calatoria maini-perete-pe parchet] si m-a trimis in calatoria dragostei. M-am intalnit cu iubita ta si mi-a gadilat cu un pix ca sa ma formeze. M-a trimis in misiunea de a-ti spune ca te iubeste pentru ca..., pentru ca... etc. " Poti scrie foarte mult, dar nu-ti pot detalia mai mult. Asa nu stiu daca iti surade ideea, nu stiu cat de mult ai inteles din ideea mea.

| Yasemyn explică (pentru alinushlally):

Multumesc mult, este ceva la care chiar nu m-as fi gandit... iti multumesc foarte mult! :*

5 răspunsuri:
| Andreutzaaandreea a răspuns:

Ii poti face o cana personalizata pe care sa scrii ce vrei tu sau sa pui o poza cu voi

| OanaRalucaPorumb a răspuns:

Ii poti lua o jucarie mare de plus pe care sa scrie I love you, sau - daca le ai cu desenatul - poti sa va desenezi tu pe amandoi si sa scrii ceva gen "Nu te voi uita niciodata ", sau... ce vrei tu
Pa pa!

| Christiana03 a răspuns:

Buna! Cred ca in loc de toate flecuşteţele, mai bine i-ai face ceva special.De exemplu:poţi să chemi un fotograf, şi sa va faceti o fotosesie impreuna(purtind tricouri personalizate cu voi doi)..Sau poti sa ii daruiesti un album plin cu poze de-ale voastre.Nu stiu daca ti-au placut ideile mele, dar in orice caz-multa bafta!

| barbieroz a răspuns:

Parerea mea este o perna cu poza voastra. Sau daca aveti unde, ar fi ok adica eu asa am primit de la iubi O CINA ROMANTICA cu petale de trandafiri o sticla de sampanie/vin rosu si tu imbracata cat mai senzual...bafta