| FatFrumosDinLacrima a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un aparat foto! Ce marca de aparate compacte este mai buna dintre Nikon,Samsung,Sony, Canon?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sony si Canon cele mai bune.

| lpavel a răspuns:

La aparatele foto cele mai bune sunt si vor ramane : NIKON si CANON! Bafta!

| Madayna a răspuns:

Canon

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Eu am Samsung, este destul de bun, la celelalte marci nu ma bag, caci nu stiu...

| Cameleonnn a răspuns:

Nikon

| Cameleonnn a răspuns:

Pe orice profesionist intrebi Nikon iti va raspunde. Eu personal am avu de ambele dar Nikon era mai bun.

| savy817 a răspuns:

Eu am achizitionat din SUA.o camera Samsung(Samsung galaxy camera)..si pot spune ca este elegant, face poze smechere si am acces mai usor la facebook..etc..plus ca e mult mai mic decat un Nikon, Canon.

| MaRyuSDany a răspuns:

Sony Si Nikon sunt cele mai bune marci de aparat foto iti garantez