| Cosmin9 a întrebat:

Ce alegeti intre: Canon, Nikon, Sony, BenQ, Fujifilm, Olympus, Panasonic, Pentax, Samsung?(aparate foto compacte)

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cred ca un Nikon. Dar am avut si Canon, si Olympus, daca nu ma insel.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Am Pentax si sunt multumita de el.

| Kiko a răspuns:

Eu am Canon si fac poze foare bune cu el si m-a costat 7 mil. poate o fi scump insa eu zic ca merita. Canonu meu nu mi-a facut fite, are multe optiuni etc. sper ca te-am ajutat!

| Er1 a răspuns:

Eu una aș sugera Fujifilm-ul, deși aș putea spune că și Canon-ul este destul de bun.
Eu una am un Canon acum, chiar dacă Fujifilmul este mult mai bun, însă am avut și un BenQ și nu ți-aș sugera să cumperi.