| Șttefania a întrebat:

As vrea sa imi iau un Iphone replica. Coi ce ziceti? Este bun? Nu prea ma intereseaza multe aplicatii, doar mesagerie, apeluri, netul, muzica. Ce ziceti?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cumpara-ti orice altceva numai FAKE-uri NU! Cu 4 milioane iti cumperi un telefon bun!

| rutanklan a răspuns:

Mai bine nu.

| Alifa a răspuns:

Iti dau un sfat Samsung Galaxi s sau s2 e mai trainic si mai puternic decit iphone, dar daca ai zis cati trebuie doar pentru mesagerie, apeluri, netul, muzica eti un telefon symbian big grin ca numai asta si are

| 321 a răspuns:

Eu zic sa nu iti ei este sensibil il scapi o data ti se zgarie asa ca mai bine nu-l lua.

| bogdyutzu a răspuns:

Nici gand daca vrei doar pentru asa ceva cumparati Nokia E52 cu 4 milioane iti iei unul nou si te tine bateria mai mult de o saptamana.