| Racer21 a întrebat:

Am primit azi un iPhone 4G replica (deci nu e originalul) si as vrea sa stiu de unde imi pot lua aplicatii si jocuri pentru el (eventual si muzica). Stiti voi vreun site? Initial m-am gandit la appstore dar fiind doar o replica made in china si nu original, mira-m-as sa aiba AppStore. Multumescwinking

4 răspunsuri:
| maddogg009 a răspuns:

Nu ai d unde sa iti iei applicatii si jocuri pentru replica de iphone muzica poti sa pui d p pc de la tine si cam atat e o prostie de telefon ai facut o mare greseala cumparandu-l ...imi pare rau pentru tine happy

| Dani_Danni_1994 a răspuns:

Nu Inteleg dc raspund cei care nu au habar la asa ceva oh go on

Telefoanele replici au JAVA! Deci descarci de pe net aplicatii gen : Facebook.jar sau scrii facebook java application si o bagi cu cablul de date in telefon, apoi intrii in java si o instalezi!

succes

| despa7 a răspuns:

sad nu iti poti lua pentru el am avut si eu 3G!

| Cr_Ronaldo_1999 a răspuns:

Fiinf o replca are doar java adica merg doar undle aplicatii! eu am descarcat pentru replica mea de aici http://gallery.mobile9.com/c/samsung-s5253-wave-525-softwares_3781/1/