| adelin0577 a întrebat:

As vrea sa achiziționez un iphone 8 replica, ce ziceti merita? Pot instala aplicatii pe el ca pe cel cu Android? Ce alte functii nu are?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Replica și merita nu au ce cauta în aceeași propozitie

| ziftode a răspuns:

Daaaaaaaaaa, daca vrei sa il pui in vitrina si sa vina musafirii si sa se uite ca "ai iPhonez... ooooOOOOO"
insa ca telefon de buzunar, mai bine iti iei un telefon cu Android nu foarte scump decat o replica care o se faca praf cu prima ocazie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine iei un Android decat o replica de iPhone.

| ChiarEu2 a răspuns:

Nu, nu merită cumpărarea unei replici de telefon!

| Jrr_Cosmin_1995 a răspuns:

Crede ma ..nu merita sa dai atatia bani pe o replică, eu am avut si numai probleme am avut cu el (am avut un 8 plus) in afara ca nu prea aveam semnal deloc dar se si bloca se misca in reluare etc..nu merita