| xxdd a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar niste adidasi puma, nike. ceva in gen thinking si nu prea stiu multe siteuri. si care le mai stiu nu`s asa frumosi adidasii. ce siteuri stiti?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Shopiaalin a răspuns:

Www.originals.ro
www.u-man.ro ( adidasi de la DC sunt la amre moda acum)

2 răspunsuri:
| ViLLy_4289 a răspuns:

Www.originals.ro;) aici sunt multi.dar mai bine intri pe site-uri oficiale sau comanda din america.iesi mai ieftin si cu adidasi de calitate:)

| deeapa a răspuns:

Http://www.adidasinike.ro/
aici ai putea incerca de la nike trebuie sa-i cauti ca si eu mi-am cumparat o pereche de acolo:P