| Emilian_Marco_1992 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un Samsung Galaxy S3 Mini.
Vreau sa stiu daca se merita?
Daca imi puteti recomanda alte telefoane bune, la acelasi pret(10-11 milioane), pe mine ma intereseaza capacitatea de a umbla pe net.
Daca merge sa intru pe Forge of Empires(un joc online) etc.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Se merita mai mult un s2 decat s3 mini(si le gasesti la acelasi pret).
Mai e si asta
http://www.emag.ro/......EJBVNBBBM/
care e destul de popular si multi il cumpara pentru ca ofera multe la un pret relativ mic.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| maryusmono a răspuns:

Salut,

Daca te intereseaza in mod deosebit capacitatea de a naviga pe internet ai nevoie in primul rand de o putere mare de procesare (care este data bineinteles de un procesor). Asa ca trebuie sa urmaresti un telefon cu un procesor puternic.

Ceva care sa se incadreze in bugetul tau iti pot recomanda cu placere. Este vorba despre acest Allview: http://bit.ly/16J7Uyd

Are un super procesor quad core de 1200 mhz - functioneaza ca 4 procesoare independente

Gps

Camera foto de 8mp

O super baterie de 2100 mah

Tot pe aceasta pagina o sa gasesti si parerile celor care l-au cumparat deja.

Răspuns utilizator avertizat
| Ghitescu_Andrei_1997 a răspuns:

Pai FOE(Forge of Empires)merge doar pe ipad si iphone versiunea pentru Samsung este in,, constructie" oricum cea pentru android va aparea prin toamna lui 2015.