| Diva a întrebat:

As vrea sa stiu daca a scapat cineva de puncte negre cu garnier pure sau clean and clear?

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Sor-mea a folosit o perioada clean and clear si nu a functionat. Poate depinde de ten, cine stie. Mai bine mergi la cosmetica, faci un peeling...

| Sara a răspuns:

Garnier gel. este un tub mare verde cu alb. cred ca e 3 in 1. e super pentru puncte negre. are particule care le scot. fantastic. e cel mai bun. cam 12 lei,

| Sara2 a răspuns:

Eu golosesc garnier gel pentru puncte negre dar il folosesc zilnic si lasa tenul super curat in 3 saptamani utilizat zilnic am scapat definitiv de puncte negre dar nu l-am oprit, il uitilizez in continuare

| afrodita17 a răspuns:

Eu folosesc o data pe saptamana garnier-gel de curatare 3 in 1...si sincer e bun....imi lasa tenul curat....si sunt multumita de el...

| sese a răspuns:

De ce nu consulti un dermatolog? sau un salon de cosmetica?

| Marii a răspuns:

Depinde de ten. eu una am folosit cam de toate si niciun produs nu a fost bun. O singura solutie si-a facut efectul si la mine, Zineryt, ti`o recomand e foarte buna pentru puncte negre si cosuri happy

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Totul depinde de tenul fiecaruia, dar cel mai bine este sa mergi la cosmetica.Eu am incercat sa mi le scot singura si ce prostie am putut sa fac, pentru ca mi-au aparut niste vinisoare rosii de care numai scap.Salonul de cosmetica este sfant pentru asa ceva.

| gaby_6279 a răspuns:

Incearca gama aloe vera intra pe site-ul www.forevar.com si ea un gel special pentru cosuri negre eu am scapat de ele ...bafta si tie

| Mariana_8059 a răspuns:

Eu nu am scapat si am fol 3 luni garnier si clean and clear.