| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani si am puncte negre si putine cosuri pe frunte dar as vrea sa stiu daca a folosit cineva clean&clear? si daca da e bun, te scapa de cosuri si de tot?

Răspuns Câştigător
| ChocolateDroid a răspuns:

Eu folosesc. La mine functioneazawinking Mi se pare super bun. Mie mi-au disparut punctele negre, cosurile dar chiar si petele. Oricum nicio solutie nu te poate scapa de cosuri in totalitate, adica sa nu mai ai chiar niciunul. Dar clean&clear te scapa de majoritatea, de cele mai multe. E superr! Merita.

3 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Buna! Eu am folosit dar nu e prea bun...intr-adevar curata tenul(il simti mai curat) insa punctele nu prea dispar...mai bine incerci o creama sau gel(ce preferi) de skynoren, eu si acum il mai folosesc uneori si este bun.pa-pa:*

| RealLife a răspuns:

Mai intai ar trebui sa te duci la cosmetica si da e foarte bun.

| dydo a răspuns:

Sunt bune si gelurile si tonifiantele din magazin dar dupa parerea mea cel mai bine este sa iti faci masti acasa. Cauta pe internet masti naturale eu de exemplu folosesc argila ulei de maslin si lamaie lasi 20 de min dupa care o dai jos cu apa calduta depinde si de tipul de ten sa nu uiti sa te demachezi inainte e foarte important si dupa masca cam vreo ora sa nu aplici machiaj sau altceva