| alexutza_7751 a întrebat:

As vrea si eu daca puteti sa ma ajutati! Vreau sa cumpar un catel si as vrea parereri preturi si de unde as putea sa ma orientez ca sa cumparbatting eyelashes
Dau funda! Va astept cu parerilove struck

3 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Cel mai bine e sa iei unul de pe strada, daca cumperi incurajezi comertul cu animale si implicit abuzurile care se intimpla cind animalele sunt doar produse.

| flaviusss a răspuns:

Ceau, eu i-am cumparat la varumio de ziua lui un Shar-pei, 5 saptamani avea cand l-am cumparat, am dat 760 ron pe el, eu sunt din arad. Sincer noi am cunsocut pe cineva care se ocupa cu asa ceva, am fost l-am vazut si dupa 1 saptamana l-am cumparat. Depinde si ce catel vrei sa iti cumperi.Preturile difera foarte mult in functie de caine( rasa ), dar conteaza si parintii cainelui, daca au fot campioni...bla bla. Sper sa faci alegerea corecta! BAFTA.

| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Daca ai rude la tara ii poti intreba daca iti pot gasi un catelus daca ei nu ai poate pe la vecini lor, daca nu poti sa cauti pe siteuri de exemlu http://www.catei-de-vanzare.ro eu iti sugerez un ciobanesc caucazian care este foarte frumos si dragut sigur te vei "indragosti" de el cand il vei vedea